Kurs integracji Wewnętrznego Dziecka - "Odzyskaj Siebie i swoją Moc!"

 

Pierwsza edycja kursu już się odbyła :-) Zapraszam Cię do przeczytania opinii:

​Udział w 4-tygodniowym kursie online – „Odzyskaj Siebie i swoją Moc” był dla mnie bardzo głębokim przeżyciem, podczas którego kawałek po kawałku odzyskiwałam zagubione lub zagrabione przez innych części siebie.

Dziękuje Agnieszko za Twoją uważność, wsparcie i cenne wskazówki oraz czekam na kolejne kursy!

 

Dorota

Kurs u Agnieszki to inspiracja, wiedza i wsparcie. Zaglądanie do Wewnętrznego dziecka budzi strach i niepewność. Agnieszka towarzyszyła mi dzieląc się sobą i wiedzą. Bezcenne jest to że bez nacisku i z uważnością ciepłem.

Dziękuję Agnieszko że jesteś. Polecam kurs Odkryj swoja Moc.

 

Bogumiła

Zapisałam się na kurs do Agnieszki z oczekiwaniem , że wszystkie moje wątpliwości i niezrozumienia związane z pracą nad Wewnętrznym Dzieckiem zostaną rozwiane. I stało się. 

Aga bardzo dokładnie i precyzyjnie wytłumaczyła wszystkie aspekty kontaktu i jak postępować w konkretnych sytuacjach.

Ja osobiście przed kursem nie wierzyłam sama sobie czy dobrze odczytuje sygnały od WD i jak postępować, gdy kontaktuję się przez ciało. Wizualizacje i wytłumaczenie tematu rozszerzyły świadomość i wszystko stało się jasne.

Poza tym mogłyśmy sobie po prostu pogadać na spotkaniach, gdzie panowała bardzo otwierająca atmosfera wsparcia i akceptacji i każda z nas mogła się podzielić swoim doświadczeniem i odczuciami. Czuję się bogatsza o ładny kawałek wiedzy. Warto skorzystać, bo kurs sięga bardzo głęboko.  

 

Marzena

Bardzo się cieszę z tego, że mogłam wziąć udział w kursie Odzyskaj Siebie i Swoją moc. Ćwiczenia, które zaproponowała Agnieszka pokazały mi jak skontaktować się z moją wewnętrzną dziewczynką, zobaczyć i zneutralizować agresorów oraz wewnętrznego krytyka.

 

Przełomowe było dla mnie zobaczenie, że ci agresorzy czy krytyk to tylko energia zatrzymana w ciele, którą trzeba uwolnić.

Wszystkie ćwiczenia były pełne wolności, skupiały się na potrzebach wewnętrznego dziecka. Ale prawdziwą rewolucję w moim życiu wywołał ostatni moduł, dotyczący uzdrawiania relacji z matką.

​Nawet teraz, po zakończeniu kursu, każdego dnia bazuję na tej medytacji, docierając do matczynych ran, których istnienia nie byłam do tej pory świadoma.

Dobra robota Agnieszko. Dziękuję!

 

Małgorzata

Kurs był ciekawy i zawierał praktyczne sposoby na uwolnienie zaległych emocji. Pokazał kierunki pracy z wewnętrznym dzieckiem i umożliwił zintegrowanie poodcinanych części siebie.

Bardzo pomocne były spotkania na Zoomie w czasie trwania kursu, na których można było uzyskać wskazówki i podpowiedzi dopasowane do indywidualnych potrzeb uczestników. Polecam!

 

Asia


​A co możesz zyskać? Podczas kursu nawiążesz i pogłębisz kontakt ze Sobą.

Odnajdziesz te części Siebie, które kiedyś musiałaś odrzucić i przyjmiesz je by stać się Pełnią. .
 

Przyjmiesz te części , na które będą gotowe i uwolnisz to co Cię blokuje w życiu, byś była szczęśliwa i czerpała radość i przyjemność z życia.

 

Wyjdziesz  z wiedzą jak pracować, jak integrować i jak uniknąć błędów w pracy z wewnętrznym dzieckiem.


Zaproszę, Cię do grupy kursowej, na której otrzymasz moje wsparcie i pomoc w pracy z wewnętrznym dzieckiem.

 
Jeżeli chcesz i jesteś gotowa na głęboką pracę, żeby odzyskać Siebie i swoją Moc to zapraszam Cię na kolejną edycję kursu. Wkrótce więcej informacji.


​Kurs I edycji składał się z 4 modułów. Kolejna wersja będzie zawierała co najmniej 5.
 

Każdy z modułów zawiera:

- wskazówki do pracy z wewnętrznym dzieckiem w formie filmu,

- nagranie Sesji uzdrawiania Wewnętrznego dziecka,

- materiały pracy ze Sobą.
 

 

Moduł I - Proces integracji wewnętrznego dziecka.

W module tym nauczysz się:

- nawiązywać kontakt z wewnętrznym dzieckiem poprzez ciało,

- pogłębiać ten kontakt, 

​- integrować wewnętrzne dziecko.
 

Moduł II - Uwalnianie przestrzeni wewnętrznej od agresorów.
 

W tym module uwolnisz swoją wewnętrzną przestrzeń od energii, które niszczą Twoją wewnętrzną dziewczynkę, a przez to i Ciebie. Otworzysz się na bezpieczeństwo.

 

Moduł III - Uwalnianie lęku przed krytyką i manipulacją. 


W tym module uwolnisz się od wewnętrznego krytyka i otworzysz się na akceptację. Zrobisz w sobie przestrzeń dla ludzi, którzy są dla Ciebie życzliwi, docenią Cię i będą widzieć w Tobie wartość.

 

Moduł IV - Uwalnianie od energii braku i odrzucenia.


W tym module zobaczysz jak podtrzymujesz w życiu brak tego, czego pragniesz. Uwolnisz się od braku i zrobisz w sobie przestrzeń na to, czego chcesz doświadczać w swoim życiu.

Uświadomisz sobie czego chcesz doświadczać i otworzysz się na to.