Co moje klientki mówią o pracy ze mną

Już na pierwszym spotkaniu z Agnieszką poczułam jej ugruntowanie w sobie, poczułam jej odwagę i moc wewnętrzną. Potrzebowałam osoby silnej i wyrozumiałej, ciepłej i autentycznej, taką właśnie osobą jest Agnieszka.

Uważam, że Agnieszka ma dar prowadzenia, jest ona najbardziej utalentowaną intuicyjnie terapeutką z jaką pracowałam.

Z wielką precyzją dociera do źródła konfliktów.

Jej mądrość i moc wewnętrzna daje niesamowite poczucie bezpieczeństwa co bardzo pomaga w zagłębianiu się w sobie i przepracowaniu przeszłości.

Całą sobą mogę polecić sesje z Agnieszka, dzieli się Ona światłem miłości wewnętrznej, miłości do siebie i świata.

Uważam, że wszyscy posiadamy w sobie to światło, tylko czasami potrzebujemy wsparcia drugiej osoby, by to światło w sobie na nowo odnaleźć. Siła wyższa postawiła Agnieszkę na mojej drodze, bym mogła dalej się uczyć jak prawdziwie kochać siebie.

Anna

Jestem bardzo wdzięczna za to, że trafiłam na stronę uzdrawiam wewnętrzne dziecko ❤️ To, że zdecydowałam się na współpracę z Agnieszką odmienia moje życie, spojrzenie na siebie, sprawia że przyjmuję coraz więcej odrzuconych wcześniej przez siebie części. Agnieszka jest osobą pełną empatii i ciepła, zawsze potrafi tak poprowadzić podczas sesji, że dochodzimy do korzenia problemu. Szczerze polecam !!! ❤️

Angelina  

Dzięki Agnieszce odnalazłam każdy kawałek siebie, dostrzegłam schematy jakimi przez większość życia się poruszałam, mechanizmy jakie chroniły mnie i pozwoliły przetrwać. Zobaczyłam emocje o istnieniu których nie miałam pojęcia. Teraz z małej, zagubionej dziewczynki, staję się dorosłą odpowiedzialną za siebie kobietą. Dziękuję za pomoc w odzyskaniu tych małych części siebie, polubieniu ich i zaakceptowaniu.

 

Ewa

Agnieszka to osoba bardzo autentyczna i naturalna. Tworzy przestrzeń, w której można swobodnie wyrażać emocje. Na sesji pomaga dotrzeć do istoty problemu. Każde  spotkanie jest bardzo owocne, daje uwolnienie i nową perspektywę.Pomaga  przyjąć z powrotem utracone w przeszłości cząsteczki siebie. Efekty pracy z Agnieszką są widoczne w moim życiu. Stałam się bardziej ugruntowana i wreszcie odzyskuję swoją moc. Polecam.

Joanna

Jeżeli chcesz,uzdrowić swoją wewnętrzną dziewczynkę
i w końcu stanąć za sobą !
to zapraszam Cię do współpracy ze mną.
Zaczynamy gratisową konsultacją wstępną.

Bardzo polecam skorzystanie z pomocy Agnieszki. Podczas pracy z wewnętrznym dzieckiem,naprawdę czułam jak moje ciało powoli się uwalnia.

Sesje były dla mnie niesamowicie emocjonalne, czułam, że rzeczywiście jestem w tych momentach z przeszłości i naprawiam stare krzywdy. 

Paula

Polecam gorąco sesje uzdrawiania wewnętrznego dziecka u Agnieszki. Ma ona niezwykłą intuicję i wyczucie terapeutyczne. Trafnie diagnozuje istotę problemu i z miłością, i akceptacją pomaga uwolnić zablokowane emocje. Daje przestrzeń do uzdrawiania ciężkich niekiedy traum. Niczego nie wymusza, nie narzuca i nie ocenia. Buduje pełną zaufania relację terapeuta - osoba w procesie uzdrawiania. Mała Ania i dorosła Anna dziękują Ci  Agnieszko za pomoc w wzajemnym dotarciu do siebie<3.

Ania

Agnieszka to niesamowicie ciepła i autentyczna kobieta...tworzy piękną przestrzeń dla klienta, opartą na akceptacji i zrozumieniu. Jej ogromna wiedza i świadomość powoduje, że doskonale wczuwa się w problem z jakim się przychodzi. Sesje zawsze przeprowadzanie są bardzo starannie i dokładnie, dzięki czemu podczas jednej sesji udaje się wiele uzdrowić. Polecam serdecznie współpracę z Agnieszką czy to z uzdrawianiem wewnętrznej dziewczynki czy z wzorcami!!!

 

Kasia

Zgłosiłam się do Agnieszki po pomoc w zrozumieniu siebie i mechanizmów, które to mną rządziły. Początki nie należały do łatwych, trudno było mi zaufać i otworzyć się, ale dzięki profesjonalnemu podejściu, a przede wszystkim dzięki empatii, pełne ciepła i zrozumienia Agnieszki poczułam się na tyle bezpieczna, by w końcu mówić otwarcie o swoich uczuciach. Czuje, ze wracam do swojej mocy, i ze z malej bezbronnej dziewczynki zmieniam się w dorosłą, znającą swoja wartość kobietę. Dziękuję Agnieszce za jej wsparcie i z całego serca polecam współpracę z Agnieszka w drodze powrotu do siebie, bo powrót do siebie to najpiękniejszy prezent jaki możemy sobie podarować.

Marzena

Z całego serca polecam pracę z Agnieszką. Potrafi świetnie pokierować przebiegiem sesji, dzięki czemu udało nam się dotrzeć do zaskakujących wniosków i powiązań. Praca z Agą była bardzo owocna, a zmiany jakie zachodziły w mym wnętrzu odbywały się bardzo szybko! Praca z wewnętrznym dzieckiem to świetna i skuteczna metoda, dzięki której można nawiązać najwspanialszą, pełną miłości, troski, wsparcia i zrozumienia relację z samym sobą. Aga wspierała mnie swoim rozsądkiem, wiedzą, zrozumieniem - wiedziała kiedy i trzeba ,,szukać głębiej’’, a jednocześnie nauczyłam się podczas pracy z nią wyrozumiałości względem siebie, która jest konieczna podczas procesu. To co było dla mnie najważniejsze to otwarty umysł Agnieszki - ze zrozumieniem i akceptacją wysłuchiwała tego o czym nikomu innemu nie mówiłam bojąc się odrzucenia. Aga, dziękuję Ci za niesamowite wsparcie w moim procesie!

Iza

Korzystałam z sesji regresingu i terapii wewnętrznego dziecka. Moim zdaniem Agnieszka jest jednym z najlepszych terapeutów, z których usług do tej pory korzystałam. Przede wszystkim potrafi  stworzyć atmosferę bezpieczeństwa i życzliwości, dzięki czemu można łatwiej skontaktować się ze swoją podświadomością i dotknąć sedna problemów. Agnieszka prowadzi sesje rzetelnie i profesjonalnie, dąży do rozwiązania danego problemu na bieżącej sesji.

Polecam serdecznie!

 

Aleksandra